Ana Sayfa > Sohbet > Sohbet sözlük Chat Nedir?

Sohbet sözlük Chat Nedir?

Sohbetin sözlük karşılığı bir yazarın gün içerisinde yaşadığı bir olayı karşısındaki ile konuşuyor edasında yaz yazması anlamını taşır. Genel yaşayış içerisinde sohbet kelimesinin karşılığı ise insanların bir birleri arasında konuşarak bilgi alışverişinde bulunmaları güzel vakit geçirmek için bir araya gelerek yaptıkları konuşmalardır. Bu tür karşılıklı yüz yüze yapılan bu konuşmalara sözlü sohbette denebilir. Sözlü sohbet

sohbet sözlük

sohbet sözlük

Sohbetin sözlük karşılığı bir yazarın gün içerisinde yaşadığı bir olayı karşısındaki ile konuşuyor edasında yaz yazması anlamını taşır.

Genel yaşayış içerisinde sohbet kelimesinin karşılığı ise insanların bir birleri arasında konuşarak bilgi alışverişinde bulunmaları güzel vakit geçirmek için bir araya gelerek yaptıkları konuşmalardır. Bu tür karşılıklı yüz yüze yapılan bu konuşmalara sözlü sohbette denebilir. Sözlü sohbet birden fazla kişi ile de yapılabilmektedir.

Chat Nedir?

Chat ise karşılıklı konuşmaların internet üzerinden yapılmasıdır. İnsanların farklı ülke ve şehirlerden bir siteye girerek tanışmaları ve burada karşılıklı olarak sohbet etmeleridir.

Bu tür sohbet sitelerinde açılmış sohbet odaları bulunmaktadır. Buralarda karşılıklı olarak sohbet odasının genelinde bir kaç kişi bir araya gelerek sohbet ederler. Zaman zaman özel olarak sohbet etmeleri için ise özel odaları kullanabilirler. Bu sohbet sitelerinin amacı farklı karakterlerdeki insanların bir araya gelerek yazışmak sureti ile sohbet etmelerini sağlamaktır.

Sohbet Chat Sitelerine Nasıl Giriş Yapılabilir ?

Bulunduğumuz sunucuyu örnek vererek bunu sizlere anlatmak istiyorum. Ana sayfamızda bulunan sohbet butonuna basarak açılan sayfaya kendi belirlediğiniz bir nick ( isim ) yazarak sunucuya bağlanarak sohbet odalarımıza giriş yapmanız mümkün. Sohbet sunucumuzda sohbet, chat, kelime, yarışma, İslam, oyun ve radyo odaları bulunmaktadır ve chat odasında genel bir sohbet edebilirsiniz. İstediğiniz bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz. Eğlenceli makara ve muzip konuşmalar için açılmış odalarımızdandır. Oyun, kelime, İslam ve yarışma odaları ise bilginizi ölçmek ve odada bulunan arkadaşlarla yarışma içerisinde bulunarak eğlenmek amacı ile açılmışlardır.

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

error: Emeğe saygı duy! O kadar yazı boşa yazılmadı.

E-Kolay.Org – Sohbet Chat Odaları, Mobil Sohbet Sitesi Sohbet sözlük Chat Nedir? | E-Kolay.Org - Sohbet Chat Odaları, Mobil Sohbet Sitesi

error: Emeğe saygı duy! O kadar yazı boşa yazılmadı.