Ana Sayfa > Sohbet > Sanal Sohbet Yetkilileri

Sanal Sohbet Yetkilileri

Mirc aleminde sohbet ederken normal kullanıcıların kendi hallerinde takılıp, nickinin başında veya hotsunda sanal rütbe taşıyan kişilerin ise böbürlenerek sohbet ettiğine şahit olmuşumdur çoğu zaman. Bilmiyorum, ne kadar normal bu davranış?

Normal hayatta sahip olunamayan saygınlığa sanal ortamda sahip olunan sıfatlarla mı erişilmeye çalışılıyor dersiniz? İnternet ile fazla haşır neşir olan kişilerin sohbetten uzak, asosyal kişiler olduğunu göz önünde bulundurursak sanal ortamda o kişinin hürmet görmesi, geldiğinde hoş geldin gittiğinde selametle denilmesi eminim ruh okşayan davranışlardan olacaktır. O kadar yıllık mirc hayranıyım, sohbetinin tadını başka yerde bulamadım bu yüzden bu tür tecrübeleri de fazlasıyla edinmiş durumdayım.

Sohbet

Sohbet

O alem sanki sohbet etmek için değil de kişilerin birbirine üstünlük kurma mecrası konumuna gelmiş durumda. Global kanallarda sahip olunacak bir yetki ile kanal genelinde sohbet eden kişilerin en ufak bir yanlışını gören saygıdeğer op arkadaşımız yetkisini kullanarak henüz o siteye belki de yeni girmiş veya ikinci üçüncü kez ziyaretçisi olmuş bu sohbet sitesinden uzaklaşma durumuna gelecektir.

Kişilere ne kadar nezih ortam sağlarsanız o kişileri o kadar fazla görebilirsiniz yanınızda. Özellikle mirc ve sohbet sitelerinin kullanıcıları için fazlasıyla geçerlidir bu durum. Çünkü sohbet sitelerinde kişilere verilebilecek en güzel hizmetlerden birisi sohbet eden kişinin bunu rahat bir şekilde gerçekleştireceği ortamı sağlamaktır. Zaten bunun dışında fazla bir şey yapılması da mümkün değildir, başka platformlar gibi sohbet ederken kişilerin resimlerini, özgeçmiş bilgilerini görebileceğimiz bir alan olmadığı için mirc, kullanıcıya sağlanacak en büyük fayda, kişinin sohbet ederken kendisini güvende hissedeceği, saçma sapan nedenlerden ve egosunu okşamaya çalışan yetkililerden uzak olduğunu bildiği bir ortam olması kişiyi Kolay sohbet ederken rahatlatacaktır.

Özellikle kanal yönetici arkadaşların ve tabi ki oper/admin statüsünde bulunan yetkililerin sohbetin daha kaliteli bir ortamda sürdürülebilmesi için bahsettiğim hususlara asgari ölçüde özen göstermesi gerektiğini düşünüyorum. E, tabi benim gibi normal bir userin tavsiyelerini göz önünde bulundururlarsa! Hepinize egolardan, kasılmalardan uzak keyifli sohbetler diliyorum. Başka bir sohbetimizde tekrar görüşmek dileğiyle. Hoşça kalın…

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

error: Emeğe saygı duy! O kadar yazı boşa yazılmadı.

E-Kolay.Org – Sohbet Chat Odaları, Mobil Sohbet Sitesi Sanal Sohbet Yetkilileri | E-Kolay.Org - Sohbet Chat Odaları, Mobil Sohbet Sitesi

error: Emeğe saygı duy! O kadar yazı boşa yazılmadı.