Ana Sayfa > Genel, Sohbet > Erkeklerle Sohbet

Erkeklerle Sohbet

Günümüz teknolojisinde artık erkeklerle seviyeli sohbet etmek çok kolay Elit erkeklerle sohbet  seviyeli erkeklerle sohbet ortamında sizlerle olmanın tadını çıkartıyor.

erkek sohbet

erkek sohbet

Bir erkekle hem reel ham sanalda nasıl konuşabilirsiniz biraz onu inceleyelim ..

Bir erkekle konuşma başlatma yöntemleri nelerdir?

Yolda, vapurda, otobüste, iş yerinde, bir restoran da yada herhangi bir yerde sürekli karşılaştığınız ve bir süredir de fazlasıyla etkilendiğiniz bir erkekle konuşmaya bir türlü cesaret edemiyor musunuz? O halde önereceğimiz yöntemlerden size en uygun olanı bir deneyin.

  • Gülümseyin. Eğer ilk adımı atmaya ve bir erkekle sohbet başlatmaya cesaretiniz yoksa en azından onunla karşılaştığınız zaman, gözlerine bakın, yüzünüzde samimi bir gülümse olsun ve başınızla selamlayın.
  • Kalem taktiği çok uzun zamandan beri kullanılan etkili yöntemlerden biridir. Nerede olursanız olun ajandanızı çıkarın, çantanızı karıştırın ve son çare olarak, ondan kalemini isteyin. Tekrar verirken de “ Çok teşekkürler, beni zor durumdan kurtardınız” gibi cümleler kurun. O da sizden etkilendiyse mutlaka konuşmanın devamı gelecektir.
  • Yol tarifi isteyin. Tabi ki bu tarif taktiksel olacağından en azından yakın bir yeri sorun ki belki size eşlik etmeyi teklif eder. Eğer sadece tarif etmekle kalırsa, tarifin karışık olduğundan, bulamamaktan korktuğunuzdan söz edin. Sizden etkilendiyse eşlik etmeyi zevkle kabul edecektir.
  • Tanıdığınız erkek, iş yerinde, katıldığınız kurslardan birinde, okulda yada sık gittiğiniz mekanlardan birindeyse, şansınız daha yüksek olacaktır. Çünkü erkeklerle sohbet ederken belli başlı birkaç konu vazgeçilmezdir. Örneğin; futbol, spor takımı, maç, yemek, elektronik cihazlar, bilgisayar oyunları vs… Hoşlandığınız erkeğe tuttuğu takımı, hangi sporla uğraştığını, yeni bir tablet alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında sorular sormakla başlayabilirsiniz.
  • Bunların dışında kıyafeti yada ayakkabısıyla ilgili sorular sorabilirsiniz. Kısa cevaplar veriyorsa, siz onu yönlendirmeye çalışın.
  • Kahve içmeye davet edin. Bu erkek sürekli karşılaştığınız biriyse, yakınlarda bir yerde direkt kahve içmeye davet edebilirsiniz. Böyle bir durumda ondan hoşlandığınız da anlaşılmış olacaktır. Teklifinizi kabul ederse o da sizi tanımak istiyor demektir.

Peki ya Sanalda ?

Aslında nitekim her erkek aynıdır.Karsindaki  bayanın seviyeli konuşmasına dikat eder. Attigi bir gülücük bile erkeğin beyninde bi çok ima  kazandirabilir.

Erkeklerle seviyeli sohbet etmek için beğendiğini belli etmeniz gerekebilir. Nasil edebiliriz? Biraz ilgi biraz bilgi.)

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

error: Emeğe saygı duy! O kadar yazı boşa yazılmadı.

E-Kolay.Org – Sohbet Chat Odaları, Mobil Sohbet Sitesi Erkeklerle Sohbet | E-Kolay.Org - Sohbet Chat Odaları, Mobil Sohbet Sitesi

error: Emeğe saygı duy! O kadar yazı boşa yazılmadı.